כאשר הייתי בת 20 התחילו אצלי בעיות בעמוד השדרה, נאלצתי פעם בשנה לעבור קורס פיזיותרפיה. עד אותו מקראה שאליו אני הולכת לספר תמיד היו לי פיזיותרפיסטיות ,לא בפעם הזאת.
אחרי בדיקה של רופא קיבלתי תור לפיזיותרפיסט,באתי ביום מוגדר נכנסתי לחדר,פגש אותי בחור סביבות גל 35 , גבוהה רזה ושרירי נורא. זה היה לי חדש ,קצת התרגשתי,לכן החלטתי לשמור איתו דיסטנס. התפשטתי עד התחתונים ונשכבתי על בטן ובראש רק מחשבה אחד "בטוח הוא אולך להתחיל איתי" . הוא התחיל לעשות לי עיסוי גב,הידיים שלו היו במאת חזקות והוא ידע את העבודה שלו טוב. נרגעתי ,עד השלב שהוא ביקש ממני להתהפך על הגב. סגרתי עם יד את השדיים שלי,הוא פשוט לקח והזיז את היד שלי ואמר "אין צורך, את יפה". נהייה לי חם מהמילים שלו, הבנתי שאני מתחילה להיות רטובה שם למטה. והוא ממשיך בשיחה "מחר תלבשי חוטיני, עם תחתונים כמו שלך לא נוח לעשות עיסוי".כל מה שיכולתי לחשוב באותו רגע זה "רק על תשים לב שאני רטובה…".
הוא שיים את עיסוי ארוטי וכל הזמן שהתלבשתי הוא הסתכל עלי עם חיוך.

כל הלילה לא יכולתי להירדם כי חשבתי עליו. בבוקר לבשתי חוטיני ובאתי לעיסוי השני. התחלתי שוב פעם על הבטן אבל הפעם הוא עשה לי עיסוי של ירכיים,שוב פעם התחרמנתי. כל הדרך קוותי שהוא יתחיל לגעת בי בין הרגליים,אפילו פתחתי אותם שיהיה לו נוח. אחרי כמה הוא פשוט אמר לי להתהפך,להגיד שהתבאסתי זה לא להגיד כלום.
הוא התחיל לעשות עיסוי רגליים ולעלות לעט לעט למלה עד ששוב פעם לא הגיעה עד לירכיים. הפעם הוא סוף סוף עשה את מה שחיקיתי לו, הוא הזיז לי את החוטיני ושחרר את הכוס. לעט לעט עם האצבע הוא התחיל ללטף את השפתיים ופשוט ירד והתחיל ללקק את הכוס. אני הייתי כבר על הסף תפסתי את הראש שלו ולא שחררתי עד של גמרתי.
אחרי שהצלחתי לנשום סוף סוף ראיתי שהוא עומד לידי , פתחתי לו את הרוכסן של המכנס והכנסתי את הזין העומד שלו לתוך הפה שלי. הוא גמר די מהר ובלעתי הכל.

ככה גיליתי לעצמי מה זה עיסוי ארוטי. חבל שזה היה טיפול אחרון והוא לא ביקש ממני אפילו מספר טלפון.