זה קרה לי לפני שנה, כאשר הייתי בת 18. אני, חברה שלי ואמהות שלנו נסענו ליוון לחופשה. הדרך למלון משדה תעופה הייתה ארוכה ונכנסו לחדר רק ב-23:00. אני וחברה שלי היינו עייפות מאוד והחלטנו שהיום נלך לישון, אבל האמהות שלנו החליטו לא לבזבז את הערב וללכת למועדון. את המבטחות של החדר הם השאירו אצלנו.

אני הורדתי את כל הבגדים שלו עד להלבשה תחתונה, גם החברה שלי עשתה ככה. היה לנו משעמם, בהתחלה נכנסו לאינטרנט ואז הדלקנו טלוויזיה. גם שם לא היה שום דבר מעניין והכל גם היה בשפה זרה. החלתנו ללכת לישון, נכנסנו למיטות שלנו, אבל לא יכולנו להירדם. אז חברה שלי אמרה שהיא לא מרגישה טוב והלכה לחדר אמבטיה. היא לא חזרה משם הרבה זמן והתחלתי לדאוג. הדלת לחדר אמבטיה לא הייתה נעולה, פתחתי וראיתי את החברה שלי ערומה. היא תפסה אותי ביד ומשכה בפנים.

היא סגרה את הדלת והורידה את התחתונים שלי, אז היא ירדה מולי והתחילה ללקק את הכוס שלי, זה נמשך מספר דקות והחלטנו לחזור לחדר. היא נשכבה על המיטה ואני התחלתי להחזיר לה טובה. שיחקנו ככה כמה שעות. התנשקנו, ליקקנו אחת לשניה את החורים שלנו. שחיקנו את שדיים, היא ליקקה את התחת שלי. זה היה מדהים, בחיים לא היה לי סקס עם בחורה לפני. אז בשעה 2.00 נאלצנו להפסיק את המשחק שלנו כי אמא שלה התקשרה ואמרה שהם חוזרים. אבל זה רק יום ראשון בחופשה שלנו.