אנחנו זוג לסביות עם מראה אסייתי, שמי רעות וחברה שלי תמר. אנחנו זוג כבר הרבה זמן, עוד מהתיכון. המראה האקזוטי שלנו מושך גברים כמו זבובים על הדבש, רק המחשבה מלראות שתי כוסיות עם מראה אסייתי מפנקות אחת את השניה גורם לאדרנלין שלהם להגיע לרמות מטורפות. ורק הרמז ששתי הבנות האלו מתגעגעות לזין טוב גורם להם לעוצר נשימה. אנחנו מנצלים את זה כל פעם שבה לנו להוסיף צעצוע אמיתי למפגשים אינטימיים שלנו.

כל כמה זמן אנחנו מעלים מודעה באתר היכרויות מקומי:
"שתי בסקסואליות צעירות עם מראה אסייתי מחפשים גבר עם פוטנציאל גדול למפגש כיפי בסופ"ש"

כמובן שכבר אחרי דקה אנחנו מקבלים המון תמונות של פוטנציאל גברי מכל הצורות וגדלים. כל מה שנשאר לנו זה לבחור את הגבר שעונה על הדרישות שלנו. כמובן שהדרישות הן גבוהות כי אנחנו תמיד רוצים את הכי טוב שאפשר. כאשר אנחנו מסננים את כל הבררה תמיד נשאר מספר די גדול של גברים ממש איכותיים. שרירים, עם גוף מעלף ואיבר גדול. כמובן שאחרי התכתבות רובם נופלים בגלל האופי המגעיל שלהם.

הפעם היה לנו מזל, לעיר שלנו הגיעו מלא אנשי עסקים מהרמה הגבוהה ביותר בגל איזשהו כנס גדול. בחרנו בחור ממש מדהים התמונות שלו היו ברמה שלא יכולנו לתאר לעצמינו. גוף ופנים כאילו יצא ממגזין אופנה יוקרתי וכאשר ראינו את תמונת הזין שלו הבנו שזה הבחור שיגיע איתנו למפגש אינטימי. הוא היה מושלם.

ראיתי את העיניים של תמר , איך היא נדלקה ממנו , אני בטוחה שהיא כבר מתארת איך אני רוכבת על הזין שלו ,היא אוהבת לראות כשגבר מזיין אותי. אני בטוחה שזה יהיה סופ"ש מדהים ביותר , מלא בסקס טוב.