זה קרה כאשר לא ראינו אחת את השניה כמה שבועות. כאשר היא אמרה לי שהיא חזרה יצאתי מהבית בריצה באותו הרגע. היא חיכתה לי. חלוק משי קל שלה לא החביא יותר מידי מהגוף היפה שלה. זה שהיא הייתה ערומה מתחת היה ברור כשמש. הפטמות שלה כבר עמדו ולא היתה שום אפשרות להחביא את זה. הייתי מוכנה לקפוץ עליה כבר בכניסה לדירה דיסקרטית שלה, אבל היא עצרה אותי מיד.

"זה בשבילך" – היא נתנה לי חתיכת בד עם גומיה. הסתכלתי עליה בחוסר הבנה, אבל היא הייתה בטוחה במה שהיא רוצה. לכן נאלצתי לעשות את מה שהיא אומרת וללבוש את הכיסוי עיניים על הראש. רגע אחרי זה, חשבתי ששמעתי רעש של בד. היא עמדה מולי ערומה לגמרי, חמה וחרמנית. דרך הכיסוי עיניים ראיתי את השדיים העומדים שלה. הרגשתי שאני כבר בוערת מתשוקה.

"תתפשטי" – היא נתנה לי פקודה. כמובן שלא הייתה לי שום כוונה לסרב לפקודה הזאת. התפשטתי באיטיות בכוונה, כי ידעתי שהיא אוכלת אותי עם העיניים. זה היה קצת מביש, אבל באותו הזמן זה גם היה מחרמן לעמוד ככה ערומה באמצע החדר, כאשר אני יודעת שגם היא שם. ולמרות שגם היא הייתה ערומה, הרגשתי את עצמי חסרת אונים. במיוחד כי ידעתי שלה ממש לא מפריעה להיות ערומה. ברגע שנשארתי ערומה, היא ישר נתנה לי כוס ליד. הוא היה די גדול ומלא. כל כך מלא שתזוזה של היד שלי גרמה לנוזל להישפך.

"תשתי" – היא שוב נתנה פקודה שהייתי מוכנה לעשות. התחלתי לשתות באיטיות, וכאשר שתיתי קצת רציתי לעצור, אבל היא לא נתנה לי לעשות את זה. הכוס התחיל להתרומם ונאלצתי לבלוע הכל במהירות. הרגשתי שהיין כבר נותן לי בראש. בסוף כבר בלעתי בכוח והרגשתי איך טיפות יורדות על הפנים שלי ויורדים על הצוואר ואל הגוף שלי. היא אהבה את זה, אז זה אומר שגם אני אהבתי את זה. בסופו של דבר היא לקחה את הכוס שנשארו שם מספר טיפות ואמרה:

-"זה לא טוב להשאיר יין בכוס. אבל אם את רוצה, אני אמצא מה לעשות איתו"

שני אחרי זה הרגשתי את הכוס על הפטמה שלי וכמה טיפות נפלו על העור החם. אותו דבר קרה גם לפטמה השניה שלי. כל הזמן הזה עמדתי בלי לזוז, פחדתי לעשות משהו שאני לא צריכה, לא רציתי להרוס את התוכנית שלה. אבל כאשר הרגשתי את השפתיים החמות שלה סביב הפטמה שלי, קיבלתי צמרמורת על כל הגוף.

כאשר היא הייתה מרוצה מהתגובה שלי על המשחק, היא לקחה אותי ביד והובילה לחדר שינה. ריח של וורדים נכנס לאף שלי בפתאומיות. התרגשות, יין וריח חזק של וורדים גרמו לראש שלי להסתובב. אני בטוחה שהייתי נופלת, אם היא לא הייתה משכיבה אותי על המיטה בעדינות. אז הריח התחזק והרגשתי עלי כותרת על השפתיים שלי. פתחתי את הפה שלי ואז עלתה לי מחשבה בראש "אני מתנשקת עם הורד" זה לא היה יותר מידי מצחיק, אבל זה חרמן אותי עוד יותר. התחלתי להתנשק איתה באמת.

"אוהבת ורדים? אוהבת לנשק אותם? אולי גם תעשי סקס איתם?" – באותו הרגע הרגשתי גבעול נוחת על השפתיים, ניסיתי לתפוס אותה וישר קיבלתי עקיצה.

-"תחזיקי אותה חזק. ורד בלי קוצים לא קיים" – עשיתי מה שהיא ביקשה, אבל תפסתי אותה בצורה נוחה יותר, מה שגרם לעוד מספר עקיצות. אבל זאת הייתה רק ההתחלה. שני אחרי זה עוד שני פרחים התחילו לגלוש על הצוואר, ידיים, שדיים. נגיעות קלות הכריחו את הגוף שלי לרעוד, היה לי קשה לנשום. כבר לא באמת הבנתי מה קורה. הראש שלי הסתובב, אבל הרגשתי כל נגיעה שלה. אז הרגשתי כאב מאוד חזק, קוץ נוסף נכנס לתוך העור שלי. לא חזק מדי, אבל מספיק חזק כדי להחזיר אותי לעולם הזה. הבנתי שורד אחד שוכב על הגוף שלי. שניה אחרי עוד אחד הצטרפה אליה. ואז עוד אחד….הם שכבו על הגוף שלי ועקצו אותי בכל תנועה, מה שהיה מחרמן אותי עוד יותר.

ברגע שהתרגלתי לרגשות האלה, נגיעות של פרחים חדשים שוב פעם התחילו לשגע אותי. התנועה של הורד התחילה מהברך שלי והתחילה לעלות למלה על הצד הפנימים של הירך. לא יכולתי להתנגד ופתחתי את הרגליים שלי. הפרח גלש על השפתיים שלי ועבר לרגל השניה שלה. אבל הוא חזר מהר מאוד. כבר גנחתי ופחדתי לזוז כדי לא לקבל עקיצה נוספת. זה היה קשה מאוד להחזיק את עצמי בידיים. אבל הפרח כבר מצא את מה שהוא חיפש. הוא נצמד יותר ויותר חזק אל הכוס שלי וזה גרם לגניחות חדשות. הרגשתי מחתים קטנים נכנסים לגוף שלי וזה היה מרגש מאוד. כאשר היא התחילה לתת מקום קטנות עם הפרח על הכוס כבר היה לי קשה לנשום. הרגשתי כל מכה דרך כל הגוף שלי. אבל זה לא היה זה, פרח לא היה מסוגל לתת לי את מה שאני צריכה.

אבלי היא הייתה לידי, בשלב כלשהו לחשתי "אני לא יכולה יותר" ובאותה שניה השפתיים שלה כיסו את שלי בכל הכוח. כבר הייתי יותר מדי חרמנית כדי לא להגיב עם אורגזמה…..