היא התעוררה עם הרגשה של דאגה, משהו היה צריך לקרות וזה גרם לה להתרגש. הרגשה שהיא כבר שכחה שקיימת. זה קרה לה בעבר, מזמן, אבל היא כבר שכחה מהרגשה. היום יש לה יום שלם של צילומים. ביד היא החזיקה פתק עם כתובת. היא הכירה את הכתובת ומצאה אותה בקלות רבה. דלת כניסה הייתה פתוחה, היא נכנסה ועלתה במדרכות. דפקה בדלת, היא נפתחה והוא עמד מאחוריה. הוא חייך לה עם מצלמה בידיים, כנראה הוא היה בסוף האחנות של הדירה הדיסקרתית שהוא מצא לצילומים. הוא היה לבוש בחולצה אפורה וג'ינס. הוא היה יחף ולא מסורק לגמרי. עם כל הגוף שלו הוא היה מסמל לה להיכנס פנימה.  היא עשתה צעד בפנים, סגרה את הדלת ומצא את עצמה מתחבקת איתו. הוא נישק אותה בשפתיים בעדינות רבה. זה הרגיש כאילו שהנשיקה הזאת לא נגמרת. היד שלו החליקה אל המותניים והצמידה אותה אליו יותר חזק. בלי להפסיק לנשק אותה הוא הוביל אותה לחדר. הידיים שלה ירדו אל הטוסיק שלו והיא מחצה אותה חזק בידיים. היא הרגישה את התשוקה הבוערת נולדת בבטן שלה. היא הרגישה שפטמות שלה כבר קשות, היא כבר רצתה להוריד את הבגדים שלה ולהראות לו את לבני נשים שהיא לבשה. היא ידע שזה הולך לחרמן אותו עוד יותר. היא משכה את החולצה שלה וזרקה אותה על הספה. נצמדה אל הגוף הערום שלו והרגישה איך הלחץ במכנסיים שלו עולה.
היא הורידה את היד בין הרגליים שלו, בתנועה אחד היא פתחה את החגורה שלו. משם היד החליקה בפנים, מתחת לתחתונים ומצאה את מה שהיא חיפשה. היא תפסה את הזין שלו, הוא היה קשה מאוד. גם היא כבר הייתה רטובה ורצתה להוריד את התחתונים שלה. הוא ,כאילו קרא את המחשבות שלה, הושית את היד מתחת לשמלה ומשך את התחתונים למטה. הוא ירד מולה על הברכיים והצמיד את השפתיים שלו אל הכוס. הלשון שלו גרם לה להוציא צרחה. היא הייתה כל כך מתוקה שהוא לא היה מסוגל לעצור את הלשון שלו.
הוא ליקק את הדגדגן שלה והרגיש איך הגוף שלה רועד. הרגליים שלה נפתחו והוא הבין שהיא רוצה שהוא ימשיך. הוא החדיר את הלשון עמוק עד כמה שהיה אפשר. כח המיצים שלה כבר נזלו על הצוואר והסנטר שלו. פתואם הידיים שלה תפסו את הראש והצמידו אותה אל הכוס שלה ואז עוד רגע אחרי זה היא קיבלה אורגזמה חזקה. אחרי שהגל הראשון עבר, היא הרימה אותו קצת, נישקה וליקקה את הפנים שלו, שהיו מלאים בהשפרצות שלה.
אז היא הורידה את המכנסיים שלו וסוף סוף ראתה את הזין היפה שלו. הוא עזר לה להוריד את השמלה. השדיים היפות שלה היו מלאות והפטמות כיוונו אלין. היא נשמה עמוק, עדיין לא חזרה לעצמה אחרי האורגזמה הראשונה. היא השכיבה אותו על גב והתיישבה באזור הבטן. ליטפה את הבטן שלו ואז ירדה למטה ותפסה עם השפתיים את הזין שלו. היד שלו נחתה על הראש שלה והתחיל ללטף אותה. היא פתחה את הפה והכניסה אותו יותר עמוק. היא ליקקה אותו עם הלשון ושיחקה עם הביצי. היא רצתה לתת לו את האורגזמה הטובה ביותר בעולם.
והוא רצה לגמור לחור האחר שלה. הוא משך אותה אליו, יותר למעלה. ככה שהיא תתיישב על הזין שלו. הוא נכנס עמוק והרגיש איך החור שלה עוטפת את הזין. היא הייתה רטובה וחמה. היא התחילה להזיז את התחת ולהחליק על הזין שלו. הדגדגן השתפשף על הבטן שלו וזה גרם לה להרגיש עוד יותר הנאה. התשוקה גדלה עם כל תנועה שלה. הם הגבירו את הקצב ואז כבר בקצב משוגע הם ניסו לקרב אחת את השני לאורגזמה. הגניחות שלהם הפכו לגניחה משותפת אחד חזקה.  מלאים בתשוקה, רטובים מזיעה הם היו יותר ויותר קרוב בכל רגע.
הוא רצה לגמור לתוכה, היא הרגישה את הרצון שלו ועבדה עם כל הגוף שלה כדי לגמור ביחד איתו. הוא סגר את העיניים ורגע אחרי זה היא הרגישה משהו חם ממלא אותה. זה היה הרגע שהיא קיבל את האורגזמה השניה שלה.
כמה דקות אחרי הסקס הם שכבו מחובקים על המיטה, הוא הסתכל עליה ואמר עם חיוך:-"מצטער, הבטחתי לך צילומים"