נערות ליווי הן התבלין המוסיף טעם לחיי לקוחותיהן. הן הפינוק המתוק שהם מרשים לעצמם מעת לעת. הצרכנים של שירותי סקס מוצאים בשירותים אלה את טעם החיים. שירותים אלה צובעים את אפרוריות חייהם בצבע עז.

עדות על כך ניתן למצוא בדברים כנים שיצאו מלבו של לקוח של משרד המעניק שירותי מפגשים אינטימיים שבו הוא רואה את "החמצן הקיומי שלי". הם מובאים כאן כלשונם:

אני לא יכול לתאר לעצמי את חיי ללא נערות הסקס. אפשר לומר כי הן מחזיקות אותי בחיים. כל חיי אני מחפש חום ולא מוצא אותו אלא בחיקן של אותן נערות. אני לא מבקש מהן ביצועים מרהיבים ותנוחות מפונטזות. אני מסתפק במגען הפשוט, בחיבוקן. מבחינתי שירותי ליווי הם שירותים אנושיים במובן הכי פשוט והכי בסיסי.

חיבוק. זה כל הסיפור

אני אוהב להתחבק עם נערות ליווי בשתיקה. לא להגיד מלה, לא לשמוע מלה. רק להתחבק ולשתוק. לתת למגע הנשי לחלחל את לבי, להשרות חום בנשמתי.

נערות מסוימות מכירות את הטעם שלי ואת ההסתפקות שלי בחיבוקן. אולי גם בשבילן החיבוק הזה ממלא צורך, חלל.

איש עסקים הזה אוהב לזיין זונות

אני אומר להן בסוף החיבוק שאני מרגיש כי הן התבלין המוסיף טעם לחיי. אחרי החיבוק מהממושך אני מרגש אנושי יותר. אני לא רוצה ולא צריך להתבייש בכך שאני משלם כסף עבור חיבוק. עבור מגע. עבור חום.

הרי בשורה התחתונה אנחנו, הגברים, מה ומי אנחנו בסך הכול אם לא ילדים קטנים המשוועים לקצת יחס, לקצת חום?

נערות הסקס מלוות אותי שנים. הן נשארות תמיד באמצע שנות העשרים לחייהן, לפעמים אף צעירות יותר, תמיד אטרקטיביות, רעננות, משדרות מיניות שופעת, ורק אני מתגבר, מוסיף שנים, מתרחק מהנעורים הנצחיים שלהן.

שירותי סקס וביליים אינטימיים הם עבורי שירותים המקלים עליי לשאת את משא השנים, מאפשרים לי לשמר ולו לשעה קלה, מדי פעם, את הרצון להיזכר באדם הצעיר שהייתי אי פעם.

שירותי ליווי של משרד איכותי המוביל בתל אביב הוא הכתובת הקבועה שלי. בו אני מוצא נערות ליווי מהשורה הראשונה, בחורות שמבינות אותי ללא מלים. רק בחיבוקים.