שמי אילונה, אני בחורה יפה, גובהה, עם טוסיק עגול ושדיים גדולים, אני רק בת 23 ואני רוצה לספר לכם על החוויה הבלתי נשכחת שלי על החוף של הנודיסטים. אני גרה ליד הים ויש לידי מספר חופים כלאה. מזמן חשבתי לבקר באחד מהם ויום החלטתי שאני עושה את זה. לקח לי כמה דקות לעבור את החוף הרגיל עד שהתחלתי לראות את האנשים הערומים הראשונים. כמה בנות צעירות, מספר זוגות. אני חייבת לציין שהאווירה הזאת הייתה די מחרמנת, כבר לא יכולתי לחכות עד שאני בעצמי יוכל להוריד את הבגדים שלי.

החלטתי להגיע כמה שיותר רחוק, מצאתי מקום מאוד נחמד. הורדתי הכל חוץ מהתחתונים שלי, בכל זאת פעם ראשונה שלי. משמאל היה גבר סביבות ה-50 ומימין שני בחורים בערך בני 30. הם לא הורידו את העיניים ממני, זה חרמן אותי עוד יותר וכמובן שלא פספסתי הזדמנות להביט על האיברי מין שלהם. הלכתי לשחות, בגלל המים הקרים הפטמות שלי הקשיחו ובגלל המראה של גברים ערומים הייתה לי הרגשה נעימה בין הרגליים.

כאשר יצאתי מה המים החלטתי להוריד גם את התחתונים ואז נשכבתי להשתזף. הרגשתי צעדים וראיתי גבר שנשכב לידי. היה אפשר לראות שהוא עושה את זה על בסיס קבוע. השיזוף שלו היה אחיד בכל חלקי גופו. הוא גם היה במבוגר בגיל ה-50. הנשכב על הגב, ראיתי שהזין שלו כבר עומד. המראה של זין עומד לידי גרם לי להירטב בין הרגליים. כשהוא חושב שאני לא רואה מה הוא עושה הוא התחיל לאונן באיטיות.

הרגשתי שאני חייבת לעשות משהו עם החרמנות שלי, רצתי שוב פעם למים. היה ממש כיף לשכות בעירום מלא, יצאתי מהמים והתחלתי למרוח על עצמי קרם הגנה,אז שמעתי קל מאחורה "את אוצה אולי שאני יעזור לך עם זה?". לא ישר, אבל הסכמתי.

הוא מרח את קרם בעדינות על גב, ירד יותר למטה והגיעה לטוסיק שלי. לא התנגדתי האף נהנתי מזה. הוא ביקש ממני להתהפך על הגב והתחיל למרוח את הקרם על הבטן. הוא מרח יותר ויותר למטה כל הדרך עד לכוס שלי. הזין שלו נגע בגוף שלי, אי אפשר לתאר את החרמנות שלי באותו הרגע. גבר זר מלטף את הגוף שלי מול העיניים של גברים אחרים על החוף.

אני לא זוכרת איך זה קרה, אבל הוא התחיל ללטף את הדגדגן שלי ואז לזיין אותי עם האצבעות. כבר הייתי על הסף לכן לא התנגדתי כאשר הוא הכניס את הזין שלו. הוא זיין אותי ואני גנחתי כמו משוגעת, לא הרגשתי כך אף פעם. הבנים שהיו מימין החליטו להצטרף. הם התקרבו אלינו ואז אחד מהם הכניס את הזין שלו לתוך הפה. התחלתי למצוץ. הגבר גמר לי על הבטן והבחור השני החליף אותו. היה לו זין יותר גדול, לא יכולתי כבר לעמוד בזה בגמרתי. סקס שלנו נמשך עוד כמה זמן, הם זיינו אותי בתורות. הרגשתי את עצמי כמו נערת ליווי אמיתית, אבל כבר לא היה אכפת לי.