כשאתם מזמינים שירותי ליווי, מה אתם מזמינים בעיקר?

כשאתם מזמינים שירותי סקס או מפגש אינטימי, אתם לרוב מזמינים סקס. לעיתים רחוקות גדול יותר אתם מזמינים שירותי ליווי לאירוע מסוים וכמו כן סקס, ולעיתים גדול יותר רחוקות זה רק שירותי לווי לאירועים עסקיים וכדומה ואינם סקס. שירותי ליוו הם בעצם ביצות חדרי אמבטיה שעיקרם הם סקס עם בחורות, על ללא קשר הסוגים – ואינם רק סוג מסוים. ניתן להסתכל זאת פה זה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4181442,00.html , בחורה מבית טוב שבטעות לחלוטין הפכה להיות עובדת אצל שירותי ליוו, והחיים מאירים לה פנים יכול להיות גם הקודם וכמו כן אחרי. בחורה שככל הנראה נראית מעולה, בגיל צעירה, לומדת לתואר ומשקיעה בעצמה – ובחרה בעצמה במה לעסוק. לעומתה, יש גם את אלו:

נערות ליווי חרדיות שעובדות במקצוע בגלל בן הזוג הלומד

לחלופין לבחורה שקראנו עליה מקודם, יש נערות הסקס חרדיות ואחרות שעובדות בכורך שאינו נובע מהמעסיקים בדיוק כמו כאן: http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4037327,00.html. נשיות אלו סובלות מעבודה שאינה כל בחרו, ומקבלות ככל הנראה שכר לא יאה, וללא ספק גם שאינן "מספקות" את של חדר האמבטיה במידה העליון בדיוק כמו שנדרש. בדיוק כמו בכל מקצוע, יכול להיות נערות לווי צריכות להכיר את העבודה. שירותי ליווי איכותיים ( שהרבה מאוד מהטובים אפשר למצא בפורטל הגדול בארץ 777portal.com  ) לעולם לא יספקו בחורה בגיל לא מתאים ושלא מכירה את הביזנס על כל רזיו. סקס אסקורט בתל אביב זה עסק אינטנסיבי, ומי שמגיע מעולם העסקים מודע שחייבים לתת מוצר ושירות מעולה בשביל פשוט לקבל קונה חוזרים.

כשמדובר על שירותי בילוי אינטימי, אם שילמתם סכום גדול יותר, קיבלתם הרבה יותר

השורה התחתונה של הכתבה הזאת, היא שלעולם לא עליך לחסוך כסף כשמזמינים שירותי מין. אם החלטתם לשמר בכסף, אתם חוסכים מעצמכם את התענוגות האמיתיים שקיימים, ובדיוק בדיוק כמו שלקנות ממתקים פג תוקף ומעלה וטחב בשני שקלים לא ירצה אתכם, אך לקנות ממתקים איכותי 72% מוצקי קקאו ב20 שקלים לאחר מכן יעשה את העבודה. כמו כן, תחשבו על על מנת שהעובדים במפעל של השוקולד מזמון על משכורת טובה ותנאי הנחה, ותבינו שההשקעה הייתה חכמה. ליווי במרכז זה לא דבר שכל אחד מני רבים בעמדה, חשוב, אחרת המציאות צריכה שבו, אך אלו שכן צריכים ללמוד על לאן נעילת והדרך לעשות זאת. ועכשיו, הכדור בידיים שלכם.