שלום, שמי אנסטסיה ואני בת 21. אני רוצה לספר לכם סיפור שקרה לי לא מזמן.  אני גרה בבניין מגורים רגיל, בקומה חמישית. יש לי שכנה אורה, היא בת 25. בחורה מאוד יפה. היא גבוה ומאוד חטובה. עם שיער חום ארוך. היא תמיד מטפחת את עצמה ותמיד נראית ומריחה ממ טוב. לא היינו חברות, אמרנו שלום אחת לשניה ולא יותר. היא היתה גרה לבד. לפעמים ביקרו אצלה חברות , אבל זה הכל. 
יום אחד היה לי חוסר כסף והחלטתי לבקש ממנה. למרות שלא היינו קרובות, ידעתי שהיא אשת עסקים מוצלחת ויש לה כסף. דפקתי בדלת שלה וכאשר היא פתחה את הדלת, אמרתי:
-"היי, יום טוב, אפשר לבקש אותך משהו?"
-"אהה, אנסטסיה, תכנסי. אל תעמדי בכניסה"
נכנסתי לדירה שלה והופתעתי מהעיצוב המדהים של הדירה שלה. רהיטים יוקרתיים, מערכת סטריאו מרשימה מאוד, טלוויזיה ענקית. 
-"תכנסי, שבי…נו מה קרה לך?"
-"אורה, ממש לא נעים לי לבקש, אבל אני צריכה עזרה. אולי תוכלי להלוות לי קצת כסף? ממש לא נעים לי לבקש"
-"לא נורא, כמה את צריכה?"
-"5000, אבל אני אחזיר. בעוד שבוע"

-"בכיף. אני יכולה להביא לך את הסכום הזה. ואת גם לא חייבת להחזיק. כמובן  שזה בתנאי אחד"
-"מה זאת אומרת לא להחזיר? מה אני צריכה לעשות?"
-"את האמת, לא הרבה. את בחורה יפה ואני רוצה אותך כבר מזמן"
-"אני? מה זאת אומרת?"
-"אני אגיד לך ישירות. את מוצאת חן בעיניי ויש לי רק שאלה אחת אליך" 
-"כן…"
-"היית פעם עם בחורה?"
-"מה זאת אומרת?"
-"בדיוק מה שאת חושבת"
-"אני עדיין לא מבינה"
-"קיצור…אני נותנת לך 5000 ואת מאפשרת לי ללקק את הכוס שלך"
-"אורה….."
-"אני רצינית. את לא מאבדת שום דבר. אבל מקבלת כסף והנאה" 
היא התיישבה ממש קרוב אלי, שמה יד על הרגל שלי וניסתה לחבק אותי. הבנתי שאני נהנית מחיבה שלה. זה היה נעים וזה הפתיעה אותי. החלטתי לזרום איתה. היא נישקה את הצוואר שלי, השפתיים שלה היו חמות ומאוד עדינות. זה גרם לצמרמורת אצלי בגוף. היא ליקקה לכל האורך של הצוואר, ליקקה את אוזן, מוצצה אותה. כל זה גרם לי להתחרמן, הרגשתי שאני כבר רטובה למטה. אורה הורידה את החולצה שלי. אני בעצמי הורדתי את החזייה. הפטמות שלי כבר עמדו. היא ליקקה פטמה אחד ואז לקחה אותה לתוך הפה והתחילה למצוץ. התחלתי לגנוח.
היא פתחה את הג'ינס שלי והכניסה אצבעות מתחת לתחתונים. היא התחילה לשחק עם הכוס הרטוב שלה. היא ידעה מה לעשות ואצבעות מהר מאוד מצא את הדגדגן שלי. היא שיחקה וזיינה את הכוס שלי.
-"כן….עוד…" – "את אוהבת את זה?" -"כן, מאוד…."  – "את רוצה שאני אחליף את האצבעות בלשון שלי?" – כן" – "תורידי הכל ותשכבי על ספה"
הורדתי הכל ישירות. רציתי להתחיל את זה כמה שיותר מהר. היא התיישבה על הברכיים בין הרגליים שלי. אז היא הרימה את המכנסיים והתחילה ללקק את כל המיצים מהכוס שלי. זה שוב פעם גרן לי לגנוח. לא יכולתי להחזיק את עצמי בידיים. תפסתי את הראש שלה והצמדתי אותה אל הכוס, ככה שהלשון שלה היה מול החור שלי. הוא נכנס בין השפתיים עמוק עד כמה שהיא הייתה מסוגלת. החזקתי אותה חזק והשתפשפתי על הפנים שלי. הלשון שלה עשה פלאים. פתאום היא עשתה משהו שלא ציפיתי בכלל. היא הורידה את הראש יותר למטה והכניסה את הלשון לתוך התחת שלי.
זה היה כל כך מפתיעה ונעים שגמרתי ישר. היא ליקקה את המיצים שלה. משכתי אותה למעלה והתחלתי להתנשק איתי. רציתי להחזיר לה טובה, אבל היא עצרה אותי. היא אמרה שזה לא יקרה היום ואני אצטרך להמתין למפגש אינטימי הבאה שלנו.